Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Саудівська Аравія будує на Червоному морі новий курорт з 16 готелями

  • 13.11.2020 11:48
  • Dmytro
місто в Саудівській Аравії

Незважаючи на пандемію, туристичний бізнес готується до відкриття кордонів. Одна з найбільш закритих раніше країн світу – Саудівська Аравія – будує новий величезний курорт на Червоному морі. Заплануйте за декілька років відвідати цей цікавий напрямок!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Флагманський туристичний проект Саудівської Аравії – The Red Sea Development Co (TRSDC) – планує побудувати 16 готелів до кінця 2023 року на новому курорті на Червоному морі. Це на два об’єкта більше, ніж планувалося спочатку.

Багатомільярдний проект, який належить суверенному фонду Саудівської Аравії і підтримується спадковим принцом Мухаммедом бен Салманом, передбачає будівництво розкішного курорту на 50 островах на кораловому узбережжі Червоного моря. Там туристи зможуть зайнятися дайвінгом, відвідати природний заповідник і об’єкти спадщини.

Очікується, що на першому етапі курорт обслуговуватиме 300 тис. туристів на рік.

Як тільки будуть зняті обмеження, виникне великий відкладений попит на поїздки і подорожі, – сказав Reuters генеральний директор проекту Джон Пагано.

TRSDC планує залучити 15-річний кредит від банків на суму 14 млрд ріалів ($3,73 млрд) до кінця року, щоб частково профінансувати свої капітальні витрати в розмірі 30 млрд ріалів до 2023 року.

Решта фінансування, необхідного для першої фази, надійде з Державного інвестиційного фонду – власника проекту.

Саудівська Аравія хоче, щоб до 2030 року туризм забезпечував 10% валового внутрішнього продукту в рамках стратегії диверсифікації своєї економіки.

Проте навряд чи новий проект складе дуже серйозну конкуренцію тому ж Єгипту або Туреччині. Джон Пагано спробував розвіяти побоювання, що Червоне море може постраждати після завершення будівництва курорту в 2030 році, заявивши, що він не націлений на обслуговування «масового ринку».

Навіть при повній забудові до 2030 року в нас буде не більше 800 тисяч – 1 мільйона відвідувачів на рік, – сказав він.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей