Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Саудівська Аравія планує залучити $200 млрд інвестицій в розвиток туризму

  • 24.12.2020 14:46
  • Dmytro
Саудівська Аравія

Схоже, в найближчі роки на Аравійському півострові загостриться конкуренція за туристів. Раніше одна з найбільш закритих таємниць світу – Саудівська Аравія – планує вкласти величезні інвестиції в туристичну інфраструктуру. Мандрівка до цієї країни, можливо, була б однією з найцікавіших для кожного з нас.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Саудівська Аравія планує залучити в туристичну галузь $200 млрд до 2030 року. Відповідну заяву зробив міністр туризму цієї країни Ахмед Аль-Хатеб. В інтерв’ю Arab News він повідомив про амбітний план королівства стати одним з найпопулярніших туристичних напрямків у світі.

Ми відкрили наші двері і серця для іноземних туристів, щоб вони могли приїхати і досліджувати Саудівську Аравію, познайомитися з Саудівською Аравією, а також познайомитися з нашою культурою, нашою природою, нашими недоторканими і чудовими пляжами Червоного моря або Східного узбережжя, а також нашими великими містами. …ми вважаємо, що зможемо залучити значну частку з 1,4 мільярда туристів, які подорожували в 2019 році, – сказав міністр.

Саудівська Аравія планує, що до 2030 року країну щорічно будуть відвідувати 100 млн туристів.

Наша мета дійсно амбітна. Однак у нас є все необхідне для її досягнення, – вважає Ахмед Аль-Хатеб.

Разом з тим поки що чітко незрозуміла позиція Саудівської Аравії щодо доступності алкоголю для іноземних відпочивальників. На питання чи буде він дозволений в регіоні, враховуючи його популярність серед туристів, Ахмед Аль-Хатеб сказав, що від 40% до 50% мандрівників вирушать до місць, де алкоголь не продається.

Нам є що запропонувати, крім алкоголю. …гостинність, культура, їжа і розкіш… ми будемо змагатися в інших речах, заради яких подорожують туристи, – додав міністр.

Він вважає, що відпочинок на Червоному морі в Саудівській Аравії буде позиціонуватися серед кращих напрямків у світі. Тому туристи обов’язково хотітимуть тут побувати, навіть якщо не буде пропонуватися алкоголь.

Що стосується жіночих купальників, вони будуть дозволені на приватних пляжах. В той же час на громадських пляжах треба буде дотримуватися дрес-коду, «аналогічному дрес-коду інших країн». На жаль, більших подробиць щодо цього питання також не повідомляється.

Ахмед Аль-Хатеб додав, що в туристичній індустрії Саудівської Аравії є вигідні інвестиційні можливості, особливо для тих, хто хоче бути попереду всіх.

Це незайманий сектор. Ми тільки що відкрили сектор, і перевага у першопроходьців буде величезною, – сказав він.

Країна планує вкласти в цю сферу близько $70 млрд до 2023 року і понад $200 млрд до 2030 року. Ці кошти підуть на створення готельної інфраструктури, місць для відпочинку і роздрібної торгівлі.

На питання про те, як королівство має намір реагувати на критику і заклики до бойкоту в деяких міжнародних ЗМІ, він запросив туристів вирушити до королівства і познайомитися з Саудівською Аравією, щоб стати свідком змін, які відбулися в країні.

Я вважаю, що найкраще приїхати і подивитися, як тут живуть люди, – сказав він.

Щоправда, поки що у зв’язку з пандемією українські туристи не мають можливості відвідувати Саудівську Аравію. Згідно з інформацією Timatic (збірник правил IATA про вимоги до документів, які повинні мати пасажири авіарейсів для в’їзду до тієї чи іншої країни світу), на даний час в’їзд туристам до цієї країни заборонений.

Проте минулого року, тобто до пандемії, Саудівська Аравія дозволила громадянам України отримувати візу при прибутті. З нею мандрівники могли перебувати з туристичною метою в країні до 90 днів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей