Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Шарджа скасовує обмеження для туристичних подорожей. Проте є декілька умов для в’їзду

  • 27.09.2020 22:01
  • Dmytro
ОАЭ шарджа

Для українських туристів відкривається ще один цікавий напрямок в Еміратах – Шарджа. Тут буде приємно відпочити від наших холодів. Проте мандрівники мають виконати декілька умов.

Шарджа – один з найвідоміших еміратів ОАЕ – зняв обмеження для в’їзду іноземних туристів. Однак для того, щоб потрапити туди, мандрівники повинні будуть виконати кілька умов.

Як зазначає видання Khaleej Times з посиланням на комітет з управління надзвичайними ситуаціями, кризами та катастрофами Шарджі, для в’їзду мандрівники повинні будуть мати міжнародний медичний страховий поліс і негативний результат ПЛР-тестування на Covid-19, отриманийй не більше ніж за 96 годин до прибуття до емірату. Його необхідно буде пред’явити під час в’їзду. Також відвідувачі повинні будуть передати заповнену довідку про стан здоров’я.

У повідомленні не вказано чи повинен страховий поліс мати покриття на випадок Covid-19. Проте там же зазначено, що туристи повинні будуть нести витрати на свої медичні тести і лікування на випадок інфікування Covid-19.

Однак всього цього буде недостатньо. При в’їзді до емірату туристам доведеться пройти ще один ПЛР-тест на Covid-19, незважаючи на наявність попереднього негативного тесту.

Після того як вони пройдуть тестування після прибуття, мандрівники повинні будуть самоізолюватись в готелі або за іншим місцем проживання до того часу, поки не отримають результати тесту. У разі позитивного результату туристи повинні будуть пройти домашній або медичний карантин.

…період медичної ізоляції становить 14 днів, при цьому туристи або їхні спонсори несуть витрати на лікування і ізоляцію. У разі недотримання карантинних обмежень на них будуть накладені штрафи, – зазначають в комітеті з управління надзвичайними ситуаціями, кризами та катастрофами Шарджі.

Пряме регулярне авіасполучення між Україною та Шарджею має відновитися 25 жовтня. Саме на цю дату авіакомпанія Air Arabia запланувала свій перший переліт після вимушеного скасування рейсів у зв’язку з Covid-19.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей