Шрі-Ланка знову скасувала плату за отримання візи

  • 27.02.2020 12:26
  • Dmytro
Шрі-Ланка

Якщо ви не встигли скористатися чудовою нагодою безкоштовно отримати візу до Шрі-Ланки та витратити зекономлені кошти на відвідування місцевих пам’яток, радимо не зволікати. Уряд цієї країни знову вирішив скасувати плату за цей дозвіл. Але не надовго.

З 26 лютого Шрі-Ланка знову скасувала плату за видачу віз громадянам 48 країн світу, в тому числі України. Ця пільга буде діяти до 30 квітня 2020 року. З відповідним офіційним оголошенням можна ознайомитися на сайті департаменту імміграції та еміграції Шрі-Ланки.

Шрі-Ланка

Попереднього разу преференція діяла з 1 серпня 2019 року до 31 січня поточного року.

Варто додати, що пільга розповсюджується тільки на візи зі строком дії до 30 днів, якщо ви мандруєте до країни з туристичною метою. Крім того, щоб нею скористатися треба надіслати запит на сайті Electronic Travel Authorization для отримання попереднього схвалення.

До серпня минулого року послуга з отримання візи для громадян України коштувала $35 при попередньому замовленні онлайн та $40 під час оформлення після прильоту.

А що саме треба подивитися на Шрі-Ланці, що спробувати та які сувеніри взяти з собою додому можна дізнатися з інтерв’ю порталу «У відпустку» українця Володимира Притули, декілька років тому переїхав до цієї країни.

Крім того, на майбутнє, щоб отримувати повідомлення про акції до Шрі-Ланки та інших країн світу, за якими ми пильно стежимо, радимо підписатися на наш Telegram-канал @uvidpustku

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей