Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Singapore Airlines розраховує отримати до $19 млрд допомоги

  • 29.03.2020 20:20
  • Dmytro
Singapore Airlines

Пандемія Covid-19 дуже сильно вдарила по світовій авіації. Країни запроваджують жорсткі заборони на пересування, що негативно впливає на попит з боку пасажирів. Авіакомпанії змушені значно скорочувати кількість рейсів. Щоб пережити нелегкі часи, багато хто з них, наприклад, Singapore Airlines, звертається по допомогу до своїх урядів.

Одна з найвідоміших авіакомпаній світу Singapore Airlines планує залучити солідну фінансову допомогу від своїх акціонерів та одного з банків. Перевізник запропонує акціонерам викупити новий пакет своїх акцій на $5,3 млрд і облігації на $9,7 млрд. Про це йдеться в повідомленні авіакомпанії.

Також перевізник домовився про надання кредиту в розмірі $4 млрд від сінгапурського DBS Bank. Він потрібен на те, щоб задовольнити короткострокові потреби авіалінії в ліквідності.

Рішення про залучення капіталу від акціонерів ще потребує їх затвердження на позачергових загальних зборах. Проте відомо, що найбільший власник Temasek Holdings (належить Сінгапуру) проголосує за це рішення.

Така увагу з боку уряду відносно підтримки Singapore Airlines обумовлена тим, що авіаційний сектор є ключовим для економіки Сінгапуру. Він забезпечує понад 12% ВВП країни і 375 тисяч робочих місць.

Це винятковий час для Singapore Airlines. З початку спалаху Covid-19 пасажирський попит різко впав на тлі безпрецедентного закриття кордонів у всьому світі. Ми швидко перейшли до скорочення виробничих потужностей та вжиття заходів щодо зменшення витрат, сказав керівник Singapore Airlines Пітер Сеа.

Декілька днів тому авіакомпанія повідомила про те, що вона скоротить перевезення пасажирів на 96% до кінця квітня. Це обумовлено подальшим посиленням прикордонного контролю у всьому світі, щоб зупинити спалах Covid-19.

В результаті будуть заземлені приблизно 138 літаків Singapore Airlines і її дочірньої компанії SilkAir. Використовуватимуться тільки 9 повітряних суден. Також практично призупинить виконувати рейси ще одна дочірня фірма – лоукостер Scoot. З їх загальної кількості 49 будуть літати тільки 2.

Фото Singapore Airlines

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей