Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

У 2020 році SkyUp Airlines відкриє регулярні рейси до Греції та нових міст в Італії

  • 08.10.2019 11:26
  • Dmytro
Літак SkyUp Airlines

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines продовжить збільшувати кількість напрямків, куди виконуватимуться міжнародні авіарейси. В 2020 році перевізник має намір охопити регулярними рейсами щонайменше ще одну країну. Крім того, авіакомпанія продовжить розвиток польотів з регіональних аеропортів України.

Авіакомпанія SkyUp Airlines знову потішить свої клієнтів. В 2020 році перевізник має намір розпочати регулярні польоти ще до однієї країни. Цього разу це буде Греція. Авіакомпанія полетить до Іракліону та ще двох-трьох міст цієї стародавньої держави.

«В 2020 році ми продовжимо розвивати польоти до Кіпру, Італії, Португалії, Іспанії. Ці країни залишаться для нас основними напрямками. Крім того, в 2020 році ми плануємо відкрити продаж на регулярні рейси до Греції, – розказав порталу «У відпустку» генеральний директор авіакомпанії SkyUp Airlines Євгеній Хайнацький. – Крім Іракліону, ми розглядаємо ще два-три міста в Греції, куди ми можемо відкрити регулярні рейси з України. Але серед них не буде Афін та Салонік, куди вже літають багато авіакомпаній. Також ми додамо нові напрямки до Італії».

Євгеній Хайнацький каже, що SkyUp Airlines хотіла б відкривати ще більше нових рейсів і неодмінно буде це робити. Наразі авіакомпанія сфокусована на тому, щоб розвиватися на тих напрямках та країнах, де вже літає.

«Також в 2020 році ми плануємо зробити ставку на розвиток регіональних аеропортів – Харкова, Львова, Запоріжжя, Одеси. Наприклад, якщо в 2019 році ми виконували регулярні рейси до Ріміні з Києва та Харкова, то в 2020 році плануємо додати вильоти зі Львова, Запоріжжя, Одеси. Також ми плануємо розширити мапу маршрутів до Кіпру – до рейсів з Києва та Харкова додаймо рейси з Запоріжжя, Одеси та Львова. В той же час на конкретних напрямках, де ми вже літали в 2019 році, будемо додавати нові частоти. Така стратегія більш виправдана, ніж відкривати та розвивати польоти до нових іноземних аеропортів», – розповідає Євгеній Хайнацький.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей