SkyUp Airlines відкриває новий напрямок до Італії! Квитки вже в продажу від €50

  • 15.08.2019 11:58
  • Dmytro
літак СкайАп

Авіакомпанія SkyUp Airlines продовжує анонсувати нові рейси. Відтепер перевізник додає до своєї карти новий італійський напрямок.

З 12 грудня до 26 березня український перевізник SkyUp Airlines буде виконувати польоти за маршрутом Київ-Турин. Як свідчать дані з системи бронювання на сайті авіакомпанії, рейси відбуватимуться двічі на тиждень – по четвергах та неділях. Квитки вже є в продажу – від €50 в один бік.

Це не перші нові рейси, відкриття яких SkyUp Airlines анонсував за останні тижні. Нещодавно портал «У відпустку» повідомляв про початок польотів за маршрутами Київ-Запоріжжя, Київ-Харків, Харків-Львів, Харків-Прага, Львів-Прага та Київ-Пардубіце.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей