Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

SkyUp Airlines розпочинає польоти відразу за трьома напрямками в межах України! Ціни від 497 грн

  • 26.07.2019 13:04
  • Vitalii
авіакомпанія СкайАп

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines тішить українців чудовою новиною! Вже з осені авіалінія розпочинає виконувати авіарейси між Києвом, Харковом, Львовом та Запоріжжям.

Цієї осені перевізник SkyUp Airlines розпочне перельоти за декількома маршрутами в межах України. Стартують рейси за напрямками

  • Київ-Харків (з 25 жовтня по понеділкам, середам та п’ятницям)
  • Київ-Запоріжжя (з 28 жовтня по понеділках, вівторках, середах та п’ятницях)
  • Львів-Харків (з 17 жовтня по четвергам та неділям)

Крім того, з двох до чотирьох збільшиться кількість щотижневих рейсів за маршрутом Київ-Львів – до польотів по п’ятницям та понеділкам будуть додані рейси по вівторкам та неділям.
Квитки вже є у продажу. На рейсах Київ-Харків та Київ-Запоріжжя ціни стартують від 497-498 гривень, а на Львів-Харків – від 639 гривень

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей