SkyUp Airlines виконає спеціальні рейси до Ісландії і на Мальдіви

  • 23.03.2020 17:15
  • Dmytro
SkyUp Airlines

Українські авіакомпанії продовжують виконувати спеціальні рейси, щоб повернути українців з-за кордону. Зазвичай, вони здійснюються з відомих аеропортів, наприклад, Варшави, Франкфурта-на-Майні, Стамбула тощо. Та українців треба вивозити і з досить екзотичних місць.

В межах програми виконання спеціальних рейсів для повернення додому громадян України, SkyUp Airlines виконає досить багато польотів за новими для перевізника маршрутами. Наприклад, авіакомпанія запланувала або вже виконує рейси до Делі, Дохи, Берліна, Гельсінкі, Варшави, Гамбурга, Франкфурта-на-Майні, Копенгагена, Лондона тощо.

Втім за цими маршрутами і раніше з України виконувалися польоти, щоправда, іншими авіалініями. Та є напрямки, які можна назвати екзотичними для всіх українських перевізників. Наприклад, за даними системи бронювання квитків авіакомпанії, 24 березня SkyUp Airlines запланувала виконати рейс з Рейк’явіка до Києва. До запровадження заборони на авіаційне сполучення між Україною та Ісландією не здійснювалися прямі регулярні польоти. Хоча з тієї ж Польщі до цієї північної країни вони вже давно виконувалися. В останні роки Ісландія стала надзвичайно популярним напрямком серед туристів з усього світу.

Як уточнили порталу «У відпустку» в SkyUp Airlines, на зворотному шляху з Рейк’явіку літак здійснить запинку в Лондоні, де будуть досаджуватися пасажири.

Крім того, 24 березня цей перевізник запланував виконати рейс з Мале до Києва. Як повідомили в SkyUp Airlines, рейс з Мальдів (а також з Коломбо, Делі) буде виконуватися з дозаправкою та зміною екіпажів в аеропорту Шарджі (і на шляху туди, і на шляху назад). До речі, ця країна також набуває популярності серед українських туристів.

В той же час, можливо, полетить за досить екзотичним для себе напрямком і МАУ. Як зазначається на сайті перевізника, авіакомпанія зараз вивчає попит на декілька спеціальних рейсів, в тому числі, з Денпасара. На 24 березня у МАУ заплановані польоти з Брюсселя, Амстердама, Копенгагена, Баку тощо.

Варто нагадати, що спеціальними рейсами можуть скористатися, за деякими виключеннями, тільки громадяни України для повернення додому.

Подібні доволі екзотичні польоти в умовах запровадження заборон на авіаційне сполучення виконують і інші іноземні авіакомпанії. Наприклад, польський LOT здійснить рейс з Сіднея до Варшави з зупинкою в Сінгапурі, йдеться в повідомленні цього перевізника. А, за даними Flightradar24, відомий угорський лоукостер Wizz Air полетів до Китаю взагалі за… медичними виробами.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей