Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

SkyUp Airlines продає квитки в розстрочку на всіх своїх маршрутах

  • 24.10.2020 16:06
  • Dmytro
Танзанія Занзібар

На жаль, останнім часом у багатьох українців значно зменшилися заробітки. Криза дається взнаки. Проте бажання мандрувати залишилося. Якщо ваші доходи поки що не дозволяють купувати квитки відразу за повну вартість, розгляньте можливість їх придбання в розстрочку.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Українці звикли купувати в розстрочку, наприклад, побутову техніку чи автомобілі. Проте багато хто навіть не здогадується, що таким чином можна придбати і квитки на літак. Якщо ви впевнені в своїх доходах в майбутньому, а відпустка можлива лише зараз, придивіться до такого варіанту подорожі. Наприклад, купити квитки в розстрочку можна в SkyUp Airlines.

Для того, щоб придбати квитки в розстрочку, потрібно, як звичайно, обрати рейс та дати на сайті перевізника. Потім треба буде заповнити відповідні поля для паспортних даних пасажира. І ось вже на наступному етапі, де будете вказувати електронну пошту і номер телефона, ви маєте обрати сервіс для оплати. Саме там буде позначка «розстрочка».

Давайте подивимося скільки можуть коштувати квитки, якщо їх купувати відразу за повну вартість та в розстрочку. Чи не найпопулярнішим напрямком для українських туристів зараз є Стамбул. На сайті SkyUp Airlines квитки з Києва до цього турецького міста та у зворотній бік можна придбати за €107. Це вартість при купівлі відразу. Проте, якщо ви хочете придбати квитки у розстрочку, наприклад, на 12 місяців, то щомісяця вам треба буде сплачувати за них по €12. Загалом за рік це €144. Якщо ви виберете меншій період для розстрочки, наприклад, шість місяців, то щомісяця вам треба буде платити €21, а загальна вартість квитків становитиме €126.

Умови розстрочки

Таким чином можна придбати квитки до будь-якого напрямком SkyUp Airlines (і навіть сітібрейк). Наприклад, до сонячного Занзібару і назад можна злітати за €480. Це вартість квитків, якщо ви будете купувати їх відразу за повну вартість. Якщо виберете розстрочку на 6 місяців, то щомісяця вам треба буде сплачувати €94 (загальна вартість вийде €564). А за умовами річної розстрочки кожного місяця треба виплачувати €54 (загалом €648).

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей