Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

SkyUp Airlines готується відкрити рейси до Белграда, Бухареста та Дубая

  • 24.07.2020 15:29
  • Dmytro
Дубай

Незважаючи на кризу, українські авіакомпанії продовжують планувати відкриття нових рейсів. Їх погляди направлені як на Європу, так і на Азію.

Схоже, що авіакомпанія SkyUp Airlines готується відкрити прямі регулярні рейси з Києва до Белграда і Бухареста. Відповідний наказ голови Державіаслужби оприлюднений на сайті цього відомства.

Згідно з цим документом, перевізник отримав права на виконання регулярних рейсів за даними напрямками вже з 1 серпня. До Сербії авіакомпанія зможе виконувати перельоти два рази на тиждень, а до Румунії – три рази на тиждень.

Проте не тільки кияни отримали шанс на нові рейси. Авіакомпанія SkyUp Airlines одержала права на виконання регулярних перельотів з Харкова і Львова до Дубая. Про це також вказується у вищезазначеному документі. Перевізник зможе виконувати ці рейси по два рази на тиждень.

Поки що квитків на всі ці маршрути немає на сайті SkyUp Airlines.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей