SkyUp Airlines відкриває новий рейс з Києва до Стамбула! Квитки вже в продажу

  • 06.08.2020 18:46
  • Dmytro
Стамбул

В поточних умовах обмежень для українських туристів відвідувати іноземні країни важко знайти нові можливості для відкриття рейсів. Проте авіакомпанії SkyUp це вдалося.

З 25 вересня українська авіакомпанія SkyUp Airlines розпочинає виконання регулярних рейсів з Києва до Стамбула. Як вказується в повідомленні перевізника, перельоти будуть відбуватися до нового аеропорту цього міста тричі на тиждень – по понеділках, середах і п’ятницях.

Квитки вже в продажу. Ціни стартують від €107 в обидві сторони.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про те, що ця ж авіакомпанія зацікавлена у відкритті регулярних рейсів до французького міста Ліон. Сподіваємося, що вже незабаром іноземні країни будуть відкривати свої кордони для українських туристів.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей