Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

SkyUp Airlines буде літати щоденно на внутрішніх маршрутах з Києва

  • 08.10.2019 20:47
  • Dmytro
Літак SkyUp Airlines

SkyUp Airlines продовжує експансію на напрямках в межах України. Черговий крок до цього зроблений з відкриттям продажу квитків на додаткові рейси зі столиці до Львова та Запоріжжя.

SkyUp Airlines додала до свого розкладу рейсів в межах України декілька нових частот. Так, на листопад перевізник додав п’ятий рейс на тиждень на маршруті Київ-Львів. Таким чином, в останньому осінньому місяці авіакомпанія буде літати за цим напрямком по понеділках, вівторках, четвергах (окрім 28 листопада), п’ятницях та неділях. Щоправда, в грудні кількість рейсів зменшиться до 4 на тиждень.

Рейси SkyUp Airlines

Крім того, з 25 жовтня SkyUp Airlines збільшила частотність польотів за маршрутом Київ-Запоріжжя з 4 до 6 рейсів на тиждень (окрім суботи). Та вже в грудні їх кількість повернеться до 4 на тиждень, як і анонсувалося раніше (за виключенням четверга, суботи та неділі (крім 1 грудня)).

Рейси SkyUp Airlines

Також перевізник збільшив кількість рейсів з Києва до Пардубіце. Спочатку авіакомпанія планувала літати за цим маршрутом тричі на тиждень – по вівторках, п’ятницях та неділях. Однак нещодавно вона вирішали додати ще одну частоту за даним напрямком по четвергах. Додатковий рейс буде виконуватися в грудні-березні.

Рейси SkyUp Airlines

Схоже, що перевізник буде і надалі збільшувати кількість рейсів, щонайменше, на внутрішньоукраїнських маршрутах. Генеральний директор авіакомпанії SkyUp Airlines Євгеній Хайнацький на минулому тижні повідомив порталу «У відпустку», що авіакомпанія буде поступово збільшувати кількість частот на напрямках Київ-Пардубіце, а також Київ-Львів і Київ-Запоріжжя. Відповідні дозволи на збільшення частотності польотів до щоденних рейсів перевізник отримав від Державіаслужби нещодавно.

«Думаю, що вже до літа вийдемо на щоденне виконання польотів за внутрішньоукраїнськими маршрутами з Києва», – каже він.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей