Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

SkyUp Airlines готується відкрити рейси до третього міста у Франції

  • 03.08.2020 18:03
  • Dmytro
Ліон

З’явився ще один привід для того, щоб з нетерпінням чекати на відкриття Франції для українських туристів. Одна з вітчизняних авіакомпаній зацікавилася викриттям регулярних перельотів до прекрасного французького міста Ліон. Маємо надію, що вже незабаром Франція стане ближчою!

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines зацікавлена у відкритті регулярних рейсів до французького міста Ліон. Авіакомпанія направила до Державіаслужби заявку з проханням надати їй відповідні права, а комісія при цьому відомстві нещодавно рекомендувала голові служби це зробити.

Перевізник отримає право виконувати регулярні рейси за цим маршрутом два рази на тиждень з 1 серпня по 24 жовтня 2020 року. Швидше за все, авіакомпанія буде просити продовжити його дію.

Якщо SkyUp Airlines відкриє продаж квитків на регулярний рейс Київ-Ліон, то мапа маршрутів перевізника до Франції зі столиці України буде складатися з трьох напрямків. Зараз авіакомпанія продає квитки з Києва до Парижа (аеропорт Бове) та Ніцци. SkyUp Airlines планує відновити перельоти за цими напрямками з вересня.

В той же час перевізник не поновлював продаж квитків на інші його французькі рейси з України – зі Львова і Харкова до Парижа.

Албанія

Крім напрямку Київ-Ліон, SkyUp Airlines також отримала схвалення від вище зазначеної комісії на отримання прав на регулярні рейси з Харкова, Одеси, Запоріжжя, Львова до Тірани. Авіакомпанія зможе виконувати перельоти за цими маршрутами по одному разу на тиждень з 1 серпня до 24 жовтня 2020 року. Зараз на сайті SkyUp Airlines доступні квитки до Тірани тільки з Києва – три рейси на тиждень.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей