Ще один новий рейс SkyUp Airlines з Києва до Італії!

  • 19.11.2019 12:51
  • Dmytro
модель літака СкайАп

Лише нещодавно ми писали про новий маршрут SkyUp Airlines до Барі, як тепер вітаємо ще один італійський напрямок – Піза.

З 1 квітня українська авіакомпанія SkyUp Airlines відкриває новий рейс з Києва до італійського міста Піза. Про це вказується в повідомленні перевізника.

Перельоти будуть виконуватися на літаку Boeing 737-700 NG до 24 жовтня двічі на тиждень – по середах і суботах. Квитки вже в продажу.

Фото Facebook SkyUp Airlines

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей