Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Нові рейси SkyUp Airlines з Києва до Португалії і Албанії. Квитки вже в продажу від €90 в одну сторону

  • 23.12.2019 13:01
  • Dmytro
Літак SkyUp Airlines

SkyUp Airlines відкриває нові рейси зі столиці України. Досить довго авіакомпанія тішила приємними новинами мешканців Львова, Харкова, Запоріжжя і Одеси. Незабаром зі столиці України буде зручніше мандрувати до Португалії і Албанії.

З 30 березня SkyUp Airlines відкриває новий регулярний рейс з Києва до Лісабона. Про це йдеться у повідомленні перевізника. Польоти виконуватимуться двічі на тиждень по понеділках і п’ятницях.

Крім того, з 30 травня авіакомпанія відкриває ще один новий регулярний рейс зі столиці України – до Тірани. Польоти виконуватимуться тричі на тиждень по понеділках, середах і суботах (рейси по понеділках та середах будуть додані з 8 червня).

Квитки вже в продажу. Ціни стартують від €90 в один бік.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей