Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

SkyUp Airlines планує рейси на Мальту, до Штутгарта та Баку

  • 28.11.2020 18:52
  • Dmytro
Мальта пляж Рамла

Вітчизняна авіакомпанія SkyUp Airlines продовжує дивувати новими цікавими напрямками. Схоже, авіалінія сподівається на активне відновлення туризму наступного року.

Український перевізник SkyUp Airlines розраховує відкрити новий регулярний рейс з Києва на Мальту. Авіакомпанія зможе виконувати перельоти за цим маршрутом по два рази на тиждень вже з 1 грудня 2020 року.

Нещодавно відповідна комісія Державіаслужби підтримала прохання авіакомпанії отримати права на декілька іноземних регулярних рейсів. Про це вказується в повідомленні служби.

Також авіакомпанія розраховує розпочати регулярні рейси з Києва, Львова та Запоріжжя до Штутгарта. Це може статися вже з 28 березня наступного року. Перевізник розглядає можливість виконувати на тиждень по три перельоти з Києва та по два зі Львова та Харкова з 28 березня наступного року.

Крім того, SkyUp Airlines зацікавився рейсами з Харкова та Запоріжжя до Баку. З кінця березня 2021 року він зможе виконувати по два регулярні перельоти за кожним з цих напрямків.

Поки що на сайті перевізника неможливо придбати квитки на такі рейси.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей