Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

SkyUp розпочинає виконувати рейси з Києва до Львова! Квитки вже у продажу

  • 14.06.2019 08:13
  • Dmytro
Літак SkyUp

Вже незабаром за маршрутом Київ-Львів розпочне виконувати польоти ще й авіакомпанія SkyUp. Квитки можна купити за досить помірними цінами.

З 28 жовтня перевізник SkyUp Airlines розпочне виконувати польоти за внутрішньоукраїнським напрямком Київ (аеропорт «Бориспіль») – Львів. Як свідчить інформація з системи бронювання на сайті авіакомпанії, рейси будуть відбуватися двічі на тиждень – по понеділкам та п’ятницям. По понеділкам виліт з Києва відбуватиметься о 10-00, а зі Львова – о 8-00. По п’ятницям – з Києва о 19-05, а зі Львова о 21-05. Політ буде тривати одну годину. Квитки вже є в продажу – ціни стартують від 501 гривні в один бік (без багажу, з ручною поклажею до 7 кг).

Зараз авіарейси за маршрутом Київ-Львів виконують авіакомпанії МАУ та «Мотор Січ». При цьому SkyUp Airlines вже літає за двома внутрішньоукраїнськими напрямками – Харків-Одеса та Київ-Одеса.

Можливо, що старт рейсу Київ-Львів не єдина приємна новина, яку приготував SkyUp Airlines для Львова. Нагадаємо, що в квітні в інтерв’ю порталу «У відпустку» генеральний директор SkyUp Airlines Євгеній Хайнацький казав, що перевізник вивчає можливості ще двох внутрішньоукраїнських маршрутів.

«Ми повернемося до цього рейсу (Київ – Харків, – ред.), а також до Харків — Львів, Запоріжжя — Львів і Київ — Львів з осені. Нам необхідно оцінити попит на ці рейси та зрозуміти їх точку беззбитковості», – розповідав керівник авіакомпанії.

Фото з Facebook авіакомпанії SkyUp

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей