SkyUp Airlines призупиняє виконання рейсів до чотирьох міст

  • 08.08.2019 12:16
  • Dmytro
Літак SkyUp

На жаль, іноді авіакомпанії мусять призупиняти виконання рейсив за певними маршрутами. Досить часто це відбувається на час зимового сезону, коли попит на перевезення сильно знижується.

SkyUp Airlines внесла корективи в свою польотну програму. У зв’язку з сезонністю авіакомпанія припиняє виконання рейсів за напрямками:

  • Київ – Ніцца (з 9 листопада)
  • Харків – Одеса (з 17 жовтня)
  • Одеса – Кутаїсі (з 1 жовтня)
  • Харків – Париж (з 13 вересня)

Про це зазначається в повідомленні перевізника, яке отримав портал «У відпустку».

У SkyUp Airlines планують відновити виконання зазначених рейсів під час періоду літньої навігації 2020 року. Більш точні дати перевізник обіцяє повідомити додатково.

Крім того, у SkyUp Airlines зазначають, що ще в липні авіакомпанія повідомила про зміну в розкладі пасажирам рейсів, які були скасовані. Компанія запропонувала їм повне повернення коштів за придбаний квиток.

Пасажири з рейсу Харків – Париж також можуть перебронювати квиток на іншу дату за маршрутом Київ – Париж (за умови наявності місць на борту). Можливість перебронювати квиток на іншу дату і рейс діє і для пасажирів рейсів Одеса – Кутаїсі. В даному випадку компанія запропонувала альтернативні маршрути Київ – Тбілісі або Київ – Батумі.

Нагадаємо, що нещодавно ми повідомляли про старт польотів SkyUp Airlines за декількома внутрішньоукраїнськими та міжнародними рейсами.

Фото з Facebook авіакомпанії SkyUp

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей