Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Відразу 4 нових рейси SkyUp Airlines з Запоріжжя. Квитки вже в продажу від €61

  • 05.12.2019 15:15
  • Dmytro
Авіакомпанія SkyUp Airlines

SkyUp Airlines знову тішить гарними новинами. З травня-червня наступного року перевізник відкриває 4 нових рейси з Запоріжжя. Тепер зручніше буде діставатися закордонних курортів з південно-східних рубежів нашої країни.

З 27 травня українська авіакомпанія SkyUp Airlines відкриває новий регулярний рейс з Запоріжжя до Ларнаки. Про це йдеться у повідомленні перевізника. Польоти будуть виконуватися на Boeing 737-800 NG один раз тиждень – по середах.

Крім того, з 1 червня SkyUp Airlines розпочинає польоти за напрямком Запоріжжя- Ріміні. Рейси будуть здійснюватися кожного понеділка.

А вже наступного дня – з 2 червня – авіакомпанія розпочне регулярні польоти з Запоріжжя ще до двох міст – Батумі (по вівторках і п’ятницях) і Бургаса (по вівторках).

Квитки вже в продажу. Ціни стартують від €61 в один бік. Все рейси будуть виконуватися до початку жовтня.

Фото з Facebook SkyUp Airlines

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей