SkyUp Airlines готується до відкриття рейсу з Запоріжжя до Праги

  • 28.01.2020 19:49
  • Dmytro
SkyUp Airlines

Українцям стає зручніше подорожувати до Чехії. Минулого року українська авіакомпанія SkyUp Airlines відкрила прямі рейси з Харкова і Львова до Праги. Схоже, що настала черга Запоріжжя.

SkyUp Airlines готується відкрити новий рейс з Запоріжжя до Праги. За інформацією порталу «У відпустку», 28 січня уповноважена комісія при Державіаслужбі рекомендувала голові відомства надати перевізнику відповідний дозвіл. Авіакомпанія матиме право виконувати рейси двічі на тиждень вже з 1 березня.

Таким чином, SkyUp Airlines зможе літати до столиці Чехії відразу з трьох українських аеропортів. Наразі авіакомпанія виконує рейси з Харкова і Львова. Крім того, з Києва вона літає ще до одного чеського міста – Пардубіце.

Крім того, позитивно для перевізника вирішилися декілька інших запитів відносно збільшення частот на вже експлуатованих маршрутах. Наприклад, SkyUp Airlines отримає можливість наростити кількість щотижневих рейсів з Києва до Парижа з 3 до 5 і Ніцци з 2 до 3.

В прес-службі SkyUp Airlines порталу «У відпустку» повідомили, що нові рейси до графіку ще не додані. Як тільки з’явиться інформація про відкриття напрямків та збільшення частот, перевізник проінформує додатково, запевнили в авіакомпанії.

Фото з Facebook SkyUp Airlines

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей