Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

SkyUp Airlines запроваджує нову зручну послугу для своїх пасажирів

 • 29.09.2020 14:21
 • Dmytro
SkyUp Airlines

Багатьом пасажирам зручніше керувати своїми бронюваннями квитків онлайн. Поступово розширює функціонал особистого кабінету клієнтів на своєму сайті і одна з українських авіакомпаній.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Вітчизняний перевізник SkyUp Airlines запускає у бета-версії новий сервіс для своїх клієнтів. Відтепер на його сайті в особистих кабінетах буде доступна функція «баланс пасажира».

Це абсолютно новий інструмент, завдяки якому пасажири зможуть отримувати промокоди на знижки, подарунки та акційні бонуси, а також повертати гроші за скасовані рейси відразу на свій власний баланс. Кошти, які підлягають поверненню, можна буде також вивести на банківську картку пасажира, зазначається в повідомленні перевізника.

Власне, ось які переваги нового сервісу:

 • в разі скасування рейсу (з будь-якої причини: з ініціативи авіакомпанії або внаслідок карантинних обмежень) повна вартість квитка буде в той же час автоматично зарахована на баланс пасажира в особистому кабінеті. Пасажиру не потрібно буде додатково звертатися до авіакомпанії – кошти вже будуть у його розпорядженні;
 • всі кошти зберігатимуться на балансі пасажира безстроково;
 • кошти можуть бути використані на придбання будь-яких квитків або послуг авіакомпанії на її сайті;
 • кошти на балансі можна використати до останньої гривні на будь-яку кількість бронювань;
 • на ці кошти можна буде придбати квитки для друзів, рідних (заповнивши їх паспортні дані), а не лише для власника рахунку;
 • кошти, які підлягають поверненню, можна буде вивести на банківську картку. Для цього треба натиснути кнопку «Вивести на картку» і слідувати інструкціям, щоб відправити запит на повернення коштів. Після розгляду претензії перевізник зарахує кошти, які підлягають поверненню, на банківську картку, з якої здійснювалася оплата квитка.

Крім того, варто зазначити ще декілька уточнень:

 • Якщо квиток купувався за тарифом Basic, правила якого не передбачають повного повернення коштів, вартість квитків у повному обсязі пасажир отримає на свій баланс в особистому кабінеті. Всі кошти можуть бути використані на придбання квитків і послуг авіакомпанії. При цьому виведення грошей на картку можливо лише у розмірі, передбаченому правилами тарифу.
 • Якщо у пасажира є промокод на 120% від суми скасованого бронювання, то цю суму можна буде зарахувати на баланс пасажира. Треба буде просто ввести промокод у поле «Промокод на баланс» і натиснути «Зарахувати». Вся сума за промокодом буде відразу у розпорядженні клієнта. Перевага такого кроку в тому, що промокод має термін дії, а кошти на балансі зберігатимуться без обмежень у часі. Проте промокоди на знижку у відсотках від вартості квитка, а не від конкретної суми в гривнях, зарахувати на баланс буде неможливо.
 • Якщо рейс був скасований декілька місяців тому і пасажир вже звертався до авіакомпанії за відшкодуванням, проте ще не скористався запропонованими варіантами для цього, із запровадженням балансу він отримає автоматично всю суму за квиток на скасований рейс на свій рахунок в особистому кабінеті.

Фото зі сторінки SkyUp Airlines у Facebook

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей