SkyUp Airlines змінює правила перевезення багажу і підвищує ціни на вибір місця

  • 16.01.2020 12:54
  • Dmytro
Літак SkyUp Airlines

Будьте уважні! SkyUp Airlines внесла уточнення до своїх правил перевезення пасажирів і багажу. Ознайомившись з ними, ми зможемо більш обачливо підготуватися до подорожі.

З 16 січня 2020 року у SkyUp Airlines набувають чинності нові правила повітряних перевезень та обслуговування пасажирів та багажу. Про це вказується на сайті перевізника. Крім того, авіакомпанія змінює деякі тарифи на додаткові послуги, уточнили порталу «У відпустку» в SkyUp Airlines.

Зміни в правилах

Перша зміна стосується зареєстрованого багажу в тарифах Standard і Flex. Якщо раніше перевізник вимагав, щоб одне місце багажу не перевищувало 23 кг, то з 16 січня вводиться додаткове обмеження – сума трьох вимірів не повинна бути більшою 158 см.

Крім того, внесене уточнення до правил перевезення додаткової ручної поклажі. Якщо зараз як таких немає обмежень щодо неї (вказано лише, що це можуть бути жіноча або чоловіча сумка, одиниця верхнього одягу, папка для паперів тощо), то незабаром загальна вага додаткових предметів, крім їжі для дітей, не повинна буде перевищувати 3 кг і параметрів трьох вимірів 35х20х10 см. Що стосується харчування для дитини, то воно обмежено вагою до 5 кг і параметрами 40х30х20 см. Звертаємо вашу увагу, що максимальні розміри основної ручної поклажі не змінилися – вага до 7 кг і параметри 55х40х20 см.

SkyUp Airlines

Також внесені зміни до максимальних норм нестандартного багажу, що перевозиться в салоні літака. Зараз дозволяється таке перевезення вагою не більше 80 кг. Згідно з новими правилами, нестандартний багаж повинен бути максимум 75 кг. Крім того, розміри такого багажу повинні давати змогу розмістити його на окремому (окремих) пасажирському кріслі і не перевищувати 40х55х115 см.

В той же час збільшена сума вимірювань спортивного обладнання, що може перевозитися – з 300 см до 330 см.

Авіакомпанія внесла зміни і до правил перевезення несупроводжуваних дітей. Якщо раніше такою послугою на внутрішньоукраїнських рейсах могли скористатися діти віком від 2 до 14 років, то з 16 січня – лише з 5 до 14 років. Відповідно для міжнародних перельотів ці показники змінилися з 2-16 років до 5-16 років.

Крім того, внесені зміни до правил перевезення тварин. Наразі у салоні літака дозволяється перевозити дрібні тварини, маса яких разом із засобами перевезення не перевищує 7 кг. В нових правилах зроблено уточнення, що в салоні можуть перевозитися фактично лише коти чи собаки, але збільшена вище зазначена вага до 8 кг. Крім того, внесене уточнення щодо розмірів контейнера для перевезення тварин в салоні літака – замість норми про 115 см у сумі трьох вимірів відтепер розміри не повинні перевищувати 50х40х20 см. Якщо тварина буде перевозитися в багажному відділенні, то вага тварини не повинна перевищувати 23 кг (раніше – 32 кг) разом з кліткою, параметри якої повинні бути до 310 см в сумі трьох вимірювань.

Також внесене уточнення щодо зміни дати вильоту. Раніше це можна було зробити на всіх рейсах авіакомпанії або за $50 (в тарифі Economy Standard), або безкоштовно (в тарифі Economy Flex). З 16 січня такі зміни не можливі будуть при польотах до Зальцбурга і Коломбо.

Зміни в тарифах

Крім того, з 16 січня авіакомпанія змінила більшість цін на вибір місця. Крісло в 4 ряді буде коштувати €10 (раніше €5), 5-12 рядах – €7 (раніше €5), решта місць – €5 (€3). Незмінними залишилися ціни на 1 і аварійний ряди (€15), а також 2-3 (€10).

Онлайн чи аеропорт

Крім того, вартість деяких додаткових послуг буде залежати від того, де ви їх замовите, вказується у повідомленні SkyUp Airlines у Facebook. Ось декілька прикладів:

  • Додаткова одиниця багажу (до 23 кг, не більше 158 см у сумі трьох вимірів) на сайті перевізника коштуватиме €25, а в аеропорту €40;
  • Перевезення тварини у салоні літака: €40 і €50;
  • Перевезення тварини у багажному відділенні: €80 і €100.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей