Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В Іспанії починає зростати попит на оренду житла. Поки що в невеликих містечках

  • 15.12.2020 20:35
  • Dmytro
Ferrol

Іспанський ринок оренди житла показує перші ознаки відновлення. Поки вони занадто слабкі. Проте свідчать, що в 2021 році, ймовірно, попит на мандрівки почне повертатися на минулі показники.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

В той час як кількість бронювань і ціни на оренду житла різко впали в Барселоні та Мадриді, перші ознаки відновлення попиту показує оренда в сільських районах і невеликих містах Іспанії.

Така тенденція стала наслідком спалаху Covid-19 і обмежень на подорожі. Щоб зменшити ризик захворювання, люди прагнуть уникати переповнених центрів міст. Тому вони готові переплачувати за проживання в безлюдних місцях. Ця тенденція допомогли онлайн-ресурсу Airbnb пережити кризу краще, ніж багато хто очікував.

Наприклад, як повідомляє місцева туристична асоціація, в прохолодному муніципалітеті Рекехо на півночі Іспанії зареєстровано на 20% більше квартир для відпочинку, ніж в січні. При цьому вони здаються за прийнятними для власників ставками.

Згідно з інформацією ресурсу AirDNA, який аналізує дані щодо короткострокової оренди, середня ціна за ніч в інших невеличких містах на півночі Іспанії Феррол і Оренсе зросла на 28% і 9% відповідно в третьому кварталі.

У Сан-Себастьяні, куди прагнуть приїхати серфери, ставки збільшилися на 76%. А ось у всесвітньо відомій Барселоні ціни впали в середньому на 18%.

У багатьох випадках таке житло використовується як альтернатива робочому місцю в офісі. Власниця житла Перла Рекехо каже, що деякі з її гостей працювали віддалено, а інша господиня Маргарита Ордуна була приголомшена попитом на її житло в Ферролі, зокрема, деякі люди запитували про можливість оренди на весь серпень.

Попит був більший, ніж в попередні роки, – сказала Reuters Маргарита Ордуна.

Валенсія

Перла Рекехо не підраховувала наскільки меншим буде її загальний дохід в цьому році через обмеження на пересування в квітні, травні та червні. Проте «не дивлячись на те, що все було дуже складно, нам вдалося врятувати сезон» завдяки зростанню попиту влітку.

Однак є й інші ознаки відновлення іспанського ринку оренди житла. Чи, щонайменше, стабілізації ситуації. В третьому кварталі в приморській Валенсії кількість бронювань впала на 60%. Проте, на відміну від Мадрида і Барселони, ставки трохи зросли і залишаються стабільними в порівнянні з минулим роком.

Онлайн-ресурс для оренди житла HomeToGo виявив, що 63% іспанців планують бронювати житло на час відпустки в наступному році.

Люди відчайдушно хочуть подорожувати, бо застрягли вдома, тому вони сядуть до літака щойно уряд дозволить це, – сказав господар Роберто Кубас, який здає своє житло за допомогою Airbnb.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей