Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

На Шрі-Ланці розглядають два варіанти відкриття країни для іноземних туристів

  • 20.11.2020 16:54
  • Dmytro
Шрі-Ланка Демодаре

Ще не втрачені всі шанси на те, щоб іноземні туристи отримали можливість відпочити на Шрі-Ланці. Країна, яка досить довго тримає свої кордони зачиненими для мандрівників, почала розмірковувати щодо запровадження послаблень для відпочивальників.

Міністр туризму Шрі-Ланки Прасанна Ранатунга запропонував, власне, два варіанти відновлення туризму в цій країні: він порадив консультативному комітету з питань туризму розглянути можливість щодо надання дозволів на подорожі для окремих країн або відкрити Шрі-Ланку для всіх туристів, проте за умови дотримання суворих умов.

Colombo Gazette повідомляє, що за першим варіантом дозвіл може отримати Німеччина. Якщо Шрі-Ланка домовиться щодо подорожей лише для окремих країн, в такому випадку мандрівникам буде дозволено відвідувати такі місцеві напрямки як Бентота, Яла та Пасікуда. Наприклад, більшість туристів з Німеччини воліють відпочивати саме на пляжах Бентота і Пасікуда.

Якщо влада вирішить запровадити другий варіант, в такому випадку туристи з будь-якої країни зможуть відвідати Шрі-Ланку за умови, якщо вони погодяться на обов’язковий 14-денний карантин на початку подорожі.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей