Стало відомо, хто отримав права на виконання нових рейсів до Франції

  • 01.03.2019 17:30
  • Dmytro
ліврея МАУ

Найбільший український авіаперевізник «Міжнародні авіалінії України» отримав додаткові чотири частоти на польоти за маршрутом Київ-Париж.

Таке рішення 28 лютого приняла комісія при Державній авіаційній службі України. Де-юре вона лише рекомендує голові цієї служби видати такі права, аде, де-факто, ця рекомендація є основним етапом для їх отримання. Як відомо, зараз МАУ має можливість виконувати 14 рейсів на тиждень між столицям України та Франції.

На жаль, заявки двох інших авіакомпаній – SkyUp і YanAir – на отримання прав літати до Франції біли відхилені. SkyUp просив дозволити виконувати рейси тричі на тиждень на маршрутах Київ-Париж і Харків-Париж, а YanAir – двічі на тиждень на напрямках Київ-Париж і Одеса-Ніцца.

Генеральний директор авіакомпанії SkyUp Євген Хайнацький в комантарі порталу «У відпустку» пояснює ситуацію, що виникла з неотриманням прав на польоти за маршрутом Київ-Париж, тим, що на момент засіданні комісії Державіаслужби, яка розподіляє права на напрямки, заявка від SkyUp ще не була розглянута авіаційними владами України і Франції.

«Раніше між нами країнами дозволялося літати тільки по одному перевізнику. Але з недавніх пір ці правила лібералізувалися. Тепер для отримання прав на польоти між Францією і Україною інші авіакомпанії обох країн повинні спочатку направити запит про те, що вони хотіли б виконувати польоти за тим чи іншим маршрутом між країнами», – розповідає Євген Хайнацький.

За його словами, нещодавно Державіаслужба звернулася до українських авіакомпаній з питанням про те, хто з українських перевізників хотів би ще літати до Франції.

«На цю пропозицію відгукнулися МАУ, SkyUp і YanAir. Заявку МАУ про збільшення її частот авіаційні влади України і Франції встигли узгодити, а SkyUp і YanAir не встигли. Я припускаю, що це відбудеться протягом наступного місяця, щоб вже на наступному засіданні ліцензійної комісії була знову розглянута наша заявка на видачу дозволу. Сподіваюсь, що вона буде підтверджена», – розповів він.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей