Травневі вихідні в Туреччині! Стамбул та Ізмір з Харкова за €156

  • 03.02.2020 10:35
  • Eugene
Туреччина Стамбул

Проведіть травневі вихідні у двох визначних містах Туреччини – Стамбулі та Ізмірі! За всі авіаквитки з багажем з Харкова заплатите лише €156!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Скористайтеся розпродажем від Turkish Airlines і заплануйте подорож на травневі вихідні. Ми рекомендуємо не обмежуватися тільки Стамбулом, а ще побувати в Ізмірі. Ці два міста прекрасно доповнять одне одного. В Стамбулі ви не зможете сидіти на одному місці, адже на вас чекають численні історичні і культурні музеї, Принцеві острови, величезні торгівельні центри і колоритні вулички центральних районів. Ізмір більш спокійний і навіть романтичний, а ще недалеко від нього розташовані найстаріші міста Туреччини Пергам і Ефес.

Період подорожі: 
травень, 2020

Маршрут подорожі:
Харків – Стамбул 01 травня
Стамбул – Ізмір 05 травня
Ізмір – Стамбул – Харків 09 травня

Багаж на час подорожі:
зареєстрований багаж

Ваш рейс скасовано або затримано протягом останніх 3-х років? Отримайте від €200 до €600 компенсації за допомогою AirHelp

Щоб забронювати або отримати більше інформації про квитки та готелі, клікніть у надані нижче скріншоти або лінки

Готель €19

До квитків ми підібрали готель Green Garden Hotel в Стамбулі

Green Garden Hotel

і готель Mysun Ew Residence в Ізмірі

Mysun Ew Residence

Оренда авто

Якщо під час поїздки вам буде потрібен автомобіль, то рекомендуємо забронювати його на зручному і вигідному сервісі Rentalcars.com

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей