З «Борисполя» стартував перший регулярний рейс після відновлення авіасполучення

  • 05.06.2020 20:03
  • Dmytro
Бориспіль

Повертаємося до неба! З найбільшого українського аеропорту «Бориспіль» відновилося виконання регулярних рейсів.

5 червня ввечері з аеропорту «Бориспіль» до Одеси вирушив літак найбільшої української авіакомпанії Міжнародні Авіалінії України. В цьому не було б нічого надзвичайного, якби це не був перший регулярний рейс в Україні після відновлення авіасполучення.

Поки що уряд дозволив виконувати тільки внутрішні регулярні перельоти. Міжнародні будуть дозволені з 15 червня.

Бориспіль

Крім відновлення авіасполучення, є ще одна приємна новина. Сьогодні аеропорт «Бориспіль» відновив роботу найбільшого терміналу D. Саме звідси, як і до епідемії, вирушили у подорож перші пасажири МАУ. Скоріш за все, з терміналу D поки що будуть виконуватися тільки внутрішні рейси.

Бориспіль

Враження неймовірні. В аеропорту така все урочисто… Нарешті в Україні відновлюються регулярні рейси. В терміналі величезна кількість представників телебачення. Наш рейс особисто відправляє президент МАУ Євген Дихне. Він побажав нам приємної подорожі. Він дуже задоволений, що запускається регулярне внутрішнє авіасполучення, – поділився враженнями з порталом «У відпустку» відомий мандрівник Максим Циркель. – Але в цілому в аеропорті практично нічого не змінилося. Все працює, як ні в чому не бувало. Наче й не було карантину. Працює аеропорт, працюють стійки реєстрації, працює кафе, працює бізнес-зал.

Эксклюзив с первого рейса МАУ в Одессу после карантина ✈️ Сегодняшний день я запомню на всю свою жизнь. Такой эйфории…

Gepostet von Max Tsyrkel am Freitag, 5. Juni 2020

Бориспіль

Стійка реєстрації огороджена спеціальними пластиковими перегородками. Там також стоїть дезінфектор, яким можуть скористатися пасажири, розповів Максим Циркель, уточнивши, що до гейта він поки що більше не зустрічав дезінфікуючих засобів.

Бориспіль

Мандрівник зауважив, що в бізнес-залі можна тільки відпочити. Поки що там не пропонують клієнтам їжу і напої. Але каву, чай, воду, снеки можна придбати в кафе, уточнив він.

Бориспіль

Бориспіль

За словами Максима Циркеля, сьогоднішнім рейсом до Одеси вирушають приблизно 50 пасажирів.

Бориспіль

Всі сусідні крісла на борту літака Embraer будуть заблоковані, тому полетимо як в бізнес-класі, – повідомив він. – Щоправда, бажаючі можуть сісти разом. Наприклад, сім’ї.

Бориспіль

В повідомленні аеропорту зазначається, що вхід до терміналу дозволений лише пасажирам з посадковим талоном чи квитком. Їм потрібно носити медичні маски або респіратори. Проводжаючі до терміналу не допускатимуться.

Крім того, на в’їзді до аеропорту розміщений контрольно-пропускний пункт Національної поліції, на якому поліцейські здійснюють температурний скринінг.

Просимо пасажирів звертати увагу та дотримуватись знаків дорожнього руху та з запасом планувати свій час на дорогу до аеропорту – можливі затори, – попереджають в «Борисполі».

Бориспіль

Фото Максима Циркеля

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей