Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Стартує найдовший круїз у світі. Туристи відвідають 53 країни!

  • 01.09.2019 14:59
  • Dmytro
Viking Sun

Уявляєте собі прожити кілька місяців на круїзному судні, а під час подорожі побачити півсвіту? Саме в таку мандрівку сьогодні вирушили майже тисяча туристів.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Сьогодні, 1 вересня, з Лондона стартує найдовший за протяжністю круїз. 930 туристів, які придбали на нього квитки, відвідають протягом 245 днів більше 50 країн на шести континентах, зайшовши до 111 портів. Таким чином, як йдеться у повідомленні компанії-організатора круїзу Viking Cruises, лайнер Viking Sun повністю обігне землю кулю перш ніж повернеться до Лондона у травні 2020 року. Ціни на квитки стартують від £66990 за особу.

В Viking Cruises спробують встановити світовий рекорд Guinness на «найдовший безперервний пасажирський круїз».

Загалом під час мандрівки туристи зможуть дослідити Скандинавію, Канаду, США, країни Карибського басейну, Південної Америки, віддалені тропічні острови південної частини Тихого океану. Потім лайнер продовжить свою подорож уздовж узбережжя Австралії та через Азію повернеться до Середземномор’я та Європи.

Гості лайнеру серед інших відвідають такі міста світу, як Ріо-де-Жанейро, де вони зможуть побачити всесвітньо відому статую Христа-Спасителя або відпочити на відомому пляжі Копакабана. Потім туристи помандрують до аргентинського міста Ушуая, яке зазвичай називають «Кінцем світу», оскільки розташоване у найпівденнішій точці Південної Америки.

Крім того, туристи відвідають місто Хобарт на острові Тасманія, де можна буде дізнатися про історію аборигенів. Також мандрівники дістануться до Хошіміна у В’єтнамі – еклектичне місто, в якому розташовані як сучасні хмарочоси, так і французькі колоніальні будівлі та багато прикрашені палаци.

Не омине Viking Sun і Індію. Туристи побачать місто Мумбаї. Зараз це фінансова, комерційна та розважальна столиця цієї країни. Перебуваючи в Мумбаї, мандрівники зможуть відвідати музей Мані Бхаван Ганді та Висячі сади.

На шляху мандрівників буде також єгипетський Луксор, де вони подивляться відомі історичні пам’ятки, наприклад, храм Карнак і Долини царів та цариць, де розміщуються гробниці фараонів та їх дружин.

Карта круїзу

Під час відпочинку туристам будуть надаватися безкоштовні берегові екскурсії в кожному порту заїзду, все бортове харчування, а також за них будуть сплачені всі портові збори та державні податки. Ну і звісно, їм також буде доступний безкоштовний Wi-Fi.

Фото Viking Cruises

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей