Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В Таїланді готовий новий план для туристів. З карантином, але з деякими послабленнями

  • 21.10.2020 17:50
  • Dmytro
Таїланд пляж ананас

«Відкритий» карантин, тобто з можливістю виходу з приміщення, проте тільки в спеціально відведених місцях і з пристроєм, який відслідковує пересування. Така остання ініціатива Таїланду щодо механізму допуску іноземних туристів. Ідея, яка обов’язково викличе великі суперечки.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Таїланд, економіка якого дуже залежить від туризму, протягом останніх декількох місяців намагався повторно відкритися для іноземних туристів і в той же час запобігти повторного спалаху Covid-19. У тайців різні ідеї як це зробити. Нещодавно анонсовані спеціальні туристичні візи повинні були дозволяти туристам відвідувати країну з жовтня, проте поки їх впровадження забуксувало.

А поки Таїланд почав повільно впускати китайців: нещодавно перша група з 40 мандрівників з Шанхаю приземлилася в Бангкоку. Це перші іноземні туристи з тих пір, як країна закрила свої кордони в березні. Ще 400 туристів, в основному з Китаю, прибудуть до Таїланду на початку листопада. Вони залишаться в цій країні на 30 днів, в тому числі 14 днів проведуть на карантині в готелі. Однак в Таїланді розуміють, що це не найзручніший спосіб для відпустки. Навряд чи безліч туристів погодиться на такий відпочинок. Тому в країні постійно думають про нові способи безпечного залучення мандрівників.

Таїланд Пхукет

Один з них – створення «відкритої» карантинної системи. Як може працювати цей механізм? Туристи повинні будуть залишитися в Таїланді щонайменше на місяць, з яких 14 перебувати на карантині. Проте під час цієї ізоляції гості зможуть покидати свій номер в готелі. Щоправда, весь час за межами готельного номера гостям необхідно буде мати при собі пристрій, який відстежує їх переміщення. Вони зможуть пересуватися тільки за визначеними маршрутами, якими не користуються місцеві жителі. Іноземці за жодних обставин не зможуть відхилятися від них. Крім того, їх здоров’я буде контролюватися 24 години на добу. Звичайно, в умовах карантину туристи також зможуть відпочивати на свіжому повітрі, наприклад, грати в гольф.

Як повідомляє Rzeczpospolita, інтерес до цієї ініціативи вже проявили деякі провінції Таїланду, в тому числі Пхукет, Чіангмай, Чіанграй. Офіційного рішення з цього приводу поки немає. Проте надходить інформація, що до різних іноземних туристів будуть висуватися неоднакові вимоги. Місцеві ЗМІ повідомляють, що влада Таїланду і Китаю ведуть переговори про те, що громадянам Китаю не треба буде проходити карантин після прибуття до Таїланду в 2021 році. Його, ймовірно, замінять тести на Covid-19 і мобільний додаток, який відстежуватиме пересування туристів. Таїланд веде аналогічні переговори з іншими країнами, в тому числі з Японією, Південною Кореєю та Сінгапуром.

Однак немає сумнівів в тому, що Китай має пріоритет, тому що туристи з цієї країни залишають найбільше грошей в Таїланді. У минулому році цю країну відвідали 11 мільйонів туристів з Піднебесної.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей