Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В тих аеропортах довго чекати таксі не доведеться

  • 06.01.2020 17:38
  • Dmytro
Таксі

Ми часто скаржимося на те, як організована служба таксі в деяких українських аеропортах. Нав’язливі пропозиції від осіб, які пропонують завезти до міста, ми можемо почути одразу на виході із зони отримання багажу. Але не все так погано. Насправді, в наших аеропортах досить комфортні послуги таксі. Принаймні за часом їх очікування.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Спеціалісти Європейської організації з безпеки повітряної навігації EUROCONTROL підготували звіт про те, в яких аеропортах світу найшвидший та найтриваліший час подачі таксі. Дослідження сформоване за підсумками літнього сезону 2019 року.

До рейтингу увійшли приблизно 500 аеропортів, в тому числі 8 – з України. Як виявилося, серед українських летовищ найшвидша подача таксі в аеропорті «Львів» ім. Данила Галицького. В середньому таксі доводиться чекати 4,2 хвилин. Трохи більше треба почекати в Харкові і «Борисполі» – 5,7 і 5,9 хвилин.

Не надто довго чатувати на таксі і в інших українських аеропортах. Більше 6 хвилин витратите у Дніпрі (6,1), Херсоні (6,2), Запоріжжі (6,7) і Одесі (6,8). Найдовше подається таксі в іншому столичному аеропорту. На летовище «Київ» ім. І. Сікорського автомобіль приїжджає за пасажирами за 7,4 хвилин.

Втім ці результати можна покращувати. Бо на першому місці за часом подачі таксі знаходиться аеропорт, де машина забирає пасажирів вже за 1,7 хвилин. Такого результату вдалося досягти фінському летовищу Ювяскіля. Не надто довше – 1,8 хвилин – клієнти чекають автомобіль ще в двох аеропортах Фінляндії- Кемі-Торніо і Коккола-Пітарсаарі (Круунупюу).

Аеропорт JFK

Втім, антигероєм за часом подачі таксі можна назвати летовище імені Джона Кеннеді в Нью-Йорку. Машина приїжджає за пасажирами в середньому за 18,4 хвилин. Трохи менше часу – 18 хвилин – потрібно таксі, що доїхати до клієнтів в аеропорті Форт-Лодердейл у Флориді.

А ось третю сходинку антирейтингу займає новий аеропорт Стамбула. Там подача автомобіля займає 16,2 хвилин. Маємо надію, що такий результат пов’язаний з тим, що після введення в експлуатацію летовище ще не встигло налагодити ефективну роботу служб таксі. Тому чекаємо, що вже незабаром аеропорт Стамбулу покине нижні місця рейтингу.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей