Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

З жовтня Таїланд відкривається для іноземних туристів. Проте є суттєві обмеження

  • 21.08.2020 16:53
  • Dmytro
Пхукет

Вже з жовтня іноземні туристи зможуть відвідати Таїланд. Проте на них чекає сюрприз. Щоб оглянути країну, їм, фактично, доведеться залишитися там на декілька тижнів.

З жовтня надзвичайно популярний серед мандрівників Таїланд планує дозволити в’їзд іноземним туристам. Таким чином уряд намагається відродити ключовий сектор економіки, який був спустошений пандемією Covid-19. Проте відпочивальникам потрібно бути готовими до довготривалого перебування в країні.

Як повідомляє Reuters, туристам доведеться залишитися в Таїланді принаймні на 30 днів. При цьому перші 14 днів їм треба буде знаходитися у спеціально відведеному місці їхнього готелю на карантині. Тільки потім вони зможуть відвідати інші райони, повідомив Reuters керівник управління по туризму Таїланду Ютасак Супасорн.

Спершу такий порядок відвідування країни буде запроваджений на острові Пхукет – з 1 жовтня.

Відвідувачам доведеться зробити два тести на Covid-19 під час карантину, перш ніж вони зможуть поїхати на решту острова, заявив міністр туризму та спорту Таїланду Піпхат Ратчакітпракарн.

Персонал також повинен буде залишитися в готелі, додав він.

Якщо туристи захочуть подорожувати до інших частин країни, їм доведеться пройти додатковий тест і залишитися в провінції ще на тиждень.

У Таїланді минуло майже три місяці без підтвердженого випадку місцевої передачі Covid-19. Загалом зафіксовано понад 3300 випадків. У п’ятницю урядовці продовжила надзвичайний стан до кінця вересня, щоб контролювати спалах.

В 2020 році Таїланд очікує прийняти 8 мільйонів іноземних туристів. Минулого року країну відвідали рекордні 39,8 млн мандрівників.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей