Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

В терміналі F аеропорту «Бориспіль» відкрився перший магазин Duty Free

  • 29.02.2020 15:22
  • Dmytro
Термінал F

Минув майже рік з моменту повторного відкриття терміналу F аеропорту «Бориспіль». Але відтоді він функціонував без звичних для будь-якого аеропорту магазинів Duty Free. Нарешті ситуація змінилася.

На цьому тижні в терміналі F найбільшого українського аеропорту «Бориспіль» відкрився перший магазин Duty Free – Heinemann Duty Free. Про це йдеться в повідомленні на офіційній сторінці у Facebook Duty Free Ukraine.

Нарешті, пасажири терміналу можуть купити в поїздку все, що потрібно: від крему для засмаги і сонцезахисних окулярів до іграшок, парфумів, подушок, навушників, смачненького, шоколадок, алкоголю і сигарет тощо, вказується в повідомленні.

Нагадаємо, термінал F відновив свою роботу після кількарічної перерви наприкінці березня минулого року. Тут обслуговуються авіакомпанії Ryanair, SkyUp, Jonika, Bravo Airways .

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей