Таїланд готується приймати туристів вже найближчим часом

  • 10.06.2020 21:50
  • Dmytro
Таїланд

Це одна з найулюбленіших країн світу серед величезної кількості туристів. Тут мріє побувати чи не кожен мандрівник. За найоптимістичнішими прогнозами, ця мегапопулярна країна може відкрити кордони вже за місяць.

Уряд Таїланду розглядає можливість послаблення обмежень на в’їзд для іноземців. Як повідомляє Bangkok Post, можливо, це відбудеться вже в третьому кварталі цього року.

Причому пріоритет буде відданий тим, хто прибуває з країн або регіонів, вільних від коронавіруса, повідомив віце-прем’єр-міністр Сомкід Ятусріпітак.

Це не обов’язково повинна бути ціла країна – ми можемо дозволити в’їзд відвідувачам з міст або провінцій, вільних від коронавіруса. Обмеження на поїздки будуть поступово зменшуватися. Очікується, що іноземні відвідувачі повернуться в третьому або четвертому кварталі цього року, – сказав він.

Урядовець сказав, що послаблення обмежень на в’їзд – це перший крок для відновлення діяльності туристичної індустрії. Разом з тим уряд має намір ретельно перевіряти відвідувачів і використовувати систему відстеження, щоб зменшити ризик другої хвилі інфекції.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей