Тепер товари з duty free можна попередньо замовити, щоб придбати на борту літака МАУ

  • 13.06.2019 11:27
  • Dmytro
ліврея МАУ

Авіакомпанія МАУ розширює спектр послуг, які надаються пасажирам під час перельоту. Відтепер для клієнтів перевізника буде доступна можливість придбання товарів duty free.

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» запускає нову послугу попереднього замовлення та продажу товарів duty free на борту літаків. Вона буде надаватися у співробітництві з рітейлером Duty Free Americas. Про це представники компаній повідомили 12 червня на презентації в аеропорту «Бориспіль».

Послуга попереднього замовлення буде доступна пасажирам будь-яких міжнародних рейсів з липня. Для вибору з приблизно 5 тисяч товарів, в тому числі українських брендів, буде діяти спеціальний онлайн-каталог, куди можна буде потрапити, зайшовши на сайт МАУ. Сплатити потрібно буде під час польоту готівкою або банківською карткою. Пасажир може відмовитися від свого вибору.

Якщо ж пасажир заздалегідь не вибрав з онлайн-каталогу бажану річ, то він зможе скористатися вибором з паперового каталогу. Він буде наявний на борту літаків та буде містити базові товарі, що Duty Free Americas буде завантажувати на будь-який міжнародний рейс МАУ.

Цікаво, що пасажири МАУ, які будуть купляти товари duty free на борту літаків, в тому числі попередньо замовлені, звільняються від сплати за їх понаднормове перевезення як ручної поклажі чи багажу, якщо вони здійсняють пересадку на інший рейс МАУ.

Послуга купівлі товарів duty free на борту літаків МАУ була доступна до кінця жовтня минулого року. Раніше там були представлені товари з магазинів, що розташовані в аеропорті «Бориспіль».

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей