Шалені ціни в італійських ресторанах! Будете в Римі – уважно читайте меню

  • 10.11.2019 17:31
  • Dmytro
Ресторан в Римі

Запам’ятайте золоте правило туриста – завжди перевіряти ціни в меню перед замовленням! Навіть, якщо ви вважаєте, що страви в цьому ресторані повинні коштувати недорого. В надзвичайно популярних туристичних місцях від цін на харчі можна вклякнути.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Скільки коштує хот-дог в Україні? В кіосках на вулицях попросять за нього приблизно 25-50 гривень. В ресторанах, звісно, ця страва коштує трохи більше. Та, мабуть, найдорожчі хот-доги продають у Римі.

На все життя запам’ятають туристи з Апулії рахунок, який вони отримали під час своєї подорожі до Рима. За три хот-доги, канапку з шинкою та сиром, 3 бляшанки Coca Сola і пляшку мінеральної води їх змусили сплатити майже… €120, повідомляє Il Messaggero.

Спочатку все було добре. 47-річний турист разом з дружиною та двома синами оглянули Ватиканські музеї та Сікстинську каплицю. Потім на вулиці почало дощити, тому вони вирушили завітати до одного з пабів на сусідній вулиці Via della Conciliazione.

Ми сіли, мій син вибрав хот-дог у меню. Я щиро не звернув на це особливої уваги. Потім ми замовили ще два хот-доги плюс сандвіч, – розповідає мандрівник. – Офіціант повернувся з рахунком. €22 за кожен хот-дог… Майже €20 за обслуговування. Тільки подумати, ввечері перед тим ми сплатили те саме за повноцінну вечерю в ресторані поблизу Пантеону».

Та менеджер пабу не здивувався, коли його запитали про рахунок. Він аргументував це тим, що поряд Ватикан.

У нас були й інші випадки, подібні цьому, інші скарги, – каже він. – Але ціни є в меню, ви можете перевірити. Дороге чи ні – це суб’єктивне питання.

Це вже не перший випадок, коли туристів шокують рахунки в ресторанах Рима. У вересні двоє японських туристів були змушені сплатити в ресторані в історичному центрі столиці Італії за дві тарілки зі спагеті з морепродуктами та воду рахунок майже на €430.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей