Туніс відкриває кордони з 27 червня. Проте є обмеження

  • 07.06.2020 13:42
  • Dmytro
Туніс

Ще одна південна країна, до якої люблять подорожувати українські туристи, повідомила про дату та умови відкриття кордонів. Сподіваємося, що обмеження незабаром зникнуть.

З 27 червня Туніс знову відкриває кордони для іноземців. Про це повідомляє Agence Tunis Afrique Presse.

Разом з тим мандрівники повинні будуть надати медичний документ, який підтверджує, що вони не інфіковані Covid-19. Крім того, іноземцям треба буде відбути семиденний карантин, після чого їх здоров’я ще раз буде перевірено.

В Тунісі не будуть заборонені пляжі. Проте їх відвідування повинне бути організоване таким чином, щоб не передавати можливий вірус іншим відпочивальникам.

Ймовірно, карантин можна буде проходити в готелях. Беручи до уваги, що, як правило, туристи їдуть відпочивати до таких країн на сім днів, вони не зазнають серйозного дискомфорту від необхідності дотримуватися цієї умови.

Згідно з Timatic (збірник правил Міжнародної асоціації повітряного транспорту ІАТА про вимоги до документів, які повинні бути у пасажирів для в’їзду до тієї чи іншої країни світу), громадянам України потрібна віза для відвідування Тунісу. Проте, якщо ви мандруєте по пакетному туру від туроператора, ви звільняєтеся від необхідності її отримання.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей