Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

🔥 Горить! Пакетний тур з Києва до Еміратів лише за €253!

  • 15.03.2019 17:40
  • Olena
пляжі в дубаї

Хочете відпочити в Дубаї за ціною перельоту? Тоді треба хутко бронювати тур з Києва до Еміратів за акційною ціною лише за €253 на особу!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Гаряча пропозиція пакетного туру від агрегатора Misto.travel включає проживання у бюджетному готелі  Royalton Hotel, що знаходиться в центрі Дубая, в районі Дейра. Готель пропонує туристам:

  • пісчаний пляж
  • тренажерний зал
  • кафе-бар
  • ресторан

Період подорожі:
16 – 23 березня

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей