Горить! 🔥 Пакетний тур до Еміратів на 7 ночей з Києва лише за €148

  • 06.12.2019 15:07
  • Eugene
ОАЕ шарджа

Супер ціна на відпочинок в сонячних Еміратах! За тур з Києва до Шарджі з проживанням у готелі 3* зі сніданками заплатите лише €148 на особу в розрахунку на двох.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Агрегатор турів Misto.travel пропонує пакетний тур до Об’єднаних Арабських Еміратів з проживанням у одному з готелів, який буде обрано за принципом “фортуна”. Тому якщо ви вмієте швидко збиратися у відпустку і бажаєте зекономити, то не зволікайте – такі пропозиції довго не існують.

Період подорожі:
08-15 грудня, 2019

Щоб забронювати тур, клікніть в представлений нижче скріншот або лінки

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей