Дешево до Еміратів! Тур на 7 днів з Києва лише за €198 (ПЛР-тест входить до вартості)

  • 26.10.2020 09:26
  • Eugene
ОАЕ шарджа

Якщо для вас не проблема швидко зібратися у відпустку, то вже за кілька днів можете відпочивати в Еміратах! Пакетний тур з Києва на 7 ночей у готелі в Шарджі лише від €198 на особу в розрахунку на двох.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Агрегатор турів Misto.travel пропонує дешевий тур до Шарджі з проживанням у готелі 3* Nova Park Hotel, який розташований в центрі міста. Для комфорту гостей пропонують сучасні номери і такі сервіси:

Період подорожі:
28 жовтня – 04 листопада, 2020

Щоб забронювати тур, клікніть в представлений нижче скріншот або лінки.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей