Мега дешево! 💥 Пакетний тур до Іспанії на Коста-Брава на 8 ночей з Києва лише за €196!

  • 17.10.2019 13:22
  • Eugene
Іспанія Коста-Брава

Прекрасна можливість відпочити на одному з найкращих курортів Каталонії за ціною перельота! Пакетний тур з Києва на 8 ночей у одному з готелів на Коста-Брава лише за €196 на особу в розрахунку на двох!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Агрегатор турів Misto.travel пропонує пакетний тур на Коста-Брава з проживанням у одному з апарт-готелів, який буде обрано за принципом “фортуна”. Тому якщо ви не проти зекономити і відпочити на прекрасному узбережжі Каталонії, не зволікайте – такі пропозиції бувають вкрай рідко.

Період подорожі:
19-27 жовтня, 2019

Щоб забронювати тур, клікніть в представлений нижче скріншот або лінки

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей