Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

ГОРИТЬ!! 🔥🔥 Тур до Албанії за ціною авіаквитка! Авіа + проживання лише за €176!

  • 26.07.2019 10:00
  • Olena
Албанія Саранда

Не просто гарна, а дуже гарна ціна за пакетний тур до Албанії з Києва! За 7 ночей в готелі заплатите лише €176 на особу в розрахунку на двох дорослих

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Агрегатор турів Misto.travel пропонує тур до Тирани, Албанія з проживанням у готелі за системою Фортуна 2*. Це означає, що ви будете заселені в один із 2*-вих готелів Албанії, який буде менш завантажений в момент вашого приїзду. Назва готелю ви дізнаєтеся після прибуття. Туристи, які вибирали дешеві тури за цією системою, загалом дуже добре оцінили рівень наданих готелів.

Період подорожі:
27 липня – 03 серпня 2019

Щоб забронювати тур, клікніть в представлений нижче скріншот або лінки

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей