Горить! 🔥 Тур до Албанії на 7 ночей у готелі недалеко від пляжу з Києва лише за €166!

  • 03.08.2020 09:30
  • Eugene
Албанія море

Дуже гарна можливість відпочити на Адріатичному морі в Албанії і зекономити свій бюджет! Пакетний тур з Києва на 7 ночей на курорт Дуррес лише за €166 на особу в розрахунку на двох.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Агрегатор турів Misto.travel пропонує тур до Албанії на курорт Дуррес з проживанням у готелі VILLA LEO, який розташований лише за 250 м від пляжу та пропонує гостям просторі номери і такі сервіси:

  • дитячий майданчик
  • сад для відпочинку
  • Wi-Fi

Період подорожі:
04-11 серпня, 2020

Щоб забронювати тур, клікніть в представлений нижче скріншот або лінки.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей