Дешево у серпні! Тур до Албанії на 7 ночей у готелі з гарним рейтингом з Києва лише за €183

  • 01.08.2020 09:19
  • Eugene
Албанія море

Дуже гарна можливість вирушити на відпочинок до Албанії практично за ціною авіаквитків! Пакетний тур з Києва на 7 ночей у готелі в Дурресі лише за €183 на особу в розрахунку на двох.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Агрегатор турів Misto.travel пропонує тур до Албанії на курорт Дуррес з проживанням у готелі Pisha Guest House, який отримав гарні відгуки від туристів. Він розташований за 500 м від пляжу та пропонує гостям просторі номери і такі сервіси:

  • спільна кухня
  • дитячий майданчик
  • прокат велосипедів
  • Wi-Fi

Період подорожі:
04-11 серпня, 2020

Щоб забронювати тур, клікніть в представлений нижче скріншот або лінки.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей