Відпочинок в Албанії! Тур на 7 ночей у 4-зірковому готелі на березі моря з Києва за €306

  • 15.08.2020 08:27
  • Eugene
Албанія море

Якщо ви ще не були в Албанії, тоді ми рекомендуємо вам запланувати відпустку в цій країні вже найближчим часом. Пакетний тур з Києва на 7 ночей у готелі 4* за €306 на особу в розрахунку на двох.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Агрегатор турів Misto.travel пропонує тур до Албанії на курорт Дуррес з проживанням у готелі 4* Klebrido Hotel. Він розташований безпосередньо на березі Адріатичного моря і має високий рейтинг серед туристів. Гостям пропонують комфортні номери і такі сервіси:

  • ресторан / бар
  • організація екскурсій
  • водні розваги
  • міні-маркет
  • Wi-Fi

Період подорожі:
18-25 серпня, 2020

Щоб забронювати тур, клікніть в представлений нижче скріншот або лінки.

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей