Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

ГОРИТЬ!! 🔥 Тур з Києва на тайський Пхукет на 11 ночей за ціною авіаквитків лише за €350!

  • 04.11.2019 14:32
  • Eugene
Таїланд Пхукет

Неймовірно вигідна пропозиція на відпочинок в Таїланді! Пакетний тур з Києва на Пхукет на 11 ночей у готелі зі сніданками лише за €350 на особу в розрахунку на двох!

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Агрегатор турів Misto.travel пропонує тур на Пхукет, Таїланд з проживанням у готелі 3* за системою Фортуна. Це означає, що ви будете заселені в один із 3-зіркових готелів Пхукета, який буде менш завантажений в момент вашого приїзду. Назву готелю ви дізнаєтеся після прибуття. Туристи, які вибирали дешеві тури за цією системою, загалом дуже добре оцінили рівень запропонованих готелів.

Період подорожі:
05-16 листопада, 2019

Щоб забронювати тур, клікніть в представлений нижче скріншот або лінки

Вказані на сторінці ціни є дійсними на момент публікації промоційної пропозиції. Пам'ятайте, що ціна може бути вищою або нижчою, ніж та, яку ви бачите на скрінах. На жаль, добрі промоції і акційні ціни швидко закінчуються. Якщо ви хочете скористатися з акційної ціни, опублікованої на нашій сторінці, вам треба досить оперативно після публікації тексту перейти за лінками на сторінку нашого партнера, який пропонує знижені ціни. Щоб не прогавити акції на цікаві для вас авіаквитки і тури, радимо вам створити аккаунт на сторінці У відпустку і отримувати миттєві повідомлення про найдешевші квитки і подорожі. Також можете підписатися на наш канал в Telegram.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей