Туреччина чекає українських туристів. Є конкретна дата, коли зможемо в’їхати до країни

  • 22.05.2020 12:58
  • Dmytro
Бодрум

Туреччина – найбільш популярна країна серед українських туристів. У зв’язку з епідемією коронавіруса в’їзд до неї громадянам України був заборонений. Втім, вже з середини літа вона знімає це обмеження. Варто готуватися до відпочинку!

Міністерство культури і туризму та Міністерство охорони здоров’я Туреччини прийняли важливе рішення щодо українських туристів. Як стало відомо TurizmGuncel.com, ці відомства дозволили громадянам України прилітати до Туреччини з 15 липня. Це рішення стосується не тільки туристичних зон. Українці зможуть поїхати до будь-якої точки Туреччини.

В повідомленні вказується, що для того, аби авіасполучення відновилося, відповідне рішення повинна прийняти також Україна. Як очікується, ми відновимо авіарейси до інших країн світу з 15 червня.

Українці будуть не першими туристами, яким дозволять відвідувати Туреччину. Вона планує відновити авіасполучення із зовнішнім світом з 10 червня. Такі перельоти будуть дозволені в рамках взаємних угод з країнами, які успішно борються з Covid-19.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей