Цієї зими Туреччина буде хітовим напрямком для шанувальників гірськолижного туризму

  • 16.11.2020 22:29
  • Dmytro
Туреччина

Про це мало хто знає, але популярна завдяки своєму теплому морю і бархатистому піску під яскравим сонцем на узбережжі Егейського і Середземного морів Туреччина також пропонує незабутні зимові враження завдяки своїм гірськолижним курортам.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Зіткнувшись із забороною на поїздки до Європи, туристи, які віддають перевагу гірськолижному відпочинку, звернули свої погляди на Туреччину. Це країна з великою кількістю пам’яток, різноманітною кухнею, дивами природи і… високоякісними лижними трасами.

Постраждавши від Covid-19 під час літнього сезону, Туреччина сподівається компенсувати негативні наслідки в туристичному секторі завдяки гірськолижного сектору.

В країні розташовані вісім гірськолижних курортів. Найвідоміші – лижний центр Улудаг на північному заході Бурси і гірськолижний курорт Ерджієс в Кайсері.

Через обмеження на поїздки до Європи або Південно-Східної Азії туристи, особливо з Росії, України, Польщі та Чехії, здебільшого зацікавилися Туреччиною, – повідомив в інтерв’ю агентству Anadolu голова гірськолижного курорту Ерджієс Мурат Кахід Чінгі.

Наприклад, з 27 грудня вперше стартують прямі рейси Київ-Кайсері. За словами Мурата Кахід Чінгі, деяким туроператорам довелося розірвати свої угоди, оскільки готелі вже повністю заброньовані.

Білорусь, Естонія і Латвія також входять до числа тих країн, яким ми приділили велику увагу в цьому році, – сказав Мурат Кахід Чінгі.

За його словами, курорт щорічно відвідують понад 2 мільйони туристів, 10% з яких – лижники або сноубордисти, повідомляє Hurriyet Daily News.

Незважаючи на пандемію, інвестиції в курорт тривають. Протягом двох років тут очікують зростання туристичного потоку вдвічі.

А ось партнер гірськолижного центру Улудаг Бурак Бечерен вважає, що показники попереднього бронювання від іноземних відвідувачів дозволяють сподіватися, що вони компенсують падіння внутрішнього попиту.

Зазвичай щороку до нас приїжджають туристи з Німеччини, Франції, Великої Британії, Бельгії або Північної Америки, однак в цьому році в основному шанувальники зимового відпочинку з Росії, України і Польщі, – заявив Бурак Бечерен.

За його словами, рейси до Бурси виконуються шість разів на тиждень. Зазвичай туристи залишаються в Улудагу на сім або більше днів.

В гірськолижному центрі запроваджені інновації, щоб забезпечити мінімальні соціальні контакти в розпал пандемії. На спеціальному сайті продаються квитки на лижні траси Улудагу онлайн.

Система обмежена 3000 квитками на цей рік, і здається, що ми легко все реалізуємо, – заявив Бурак Бечерен.

Він підкреслив, що не тільки готелі в його регіоні, а й кафе та ресторани мають «Сертифікат безпечного туризму». Його власники мають дотримуватися стандартів безпеки під час спалаху Covid-19.

Крім того, в цьому році з міркувань гігієни лижний одяг і деякі аксесуари будуть продаватися, а не здаватися в оренду, повідомив Бурак Бечерен.

Гірськолижний курорт Улудаг приймає 4 мільйони туристів щороку. Там знаходяться готелі на 7000 місць і 20 лижних трас.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей