Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

Важливо! Туреччина відтепер вимагає ПЛР-тест для в’їзду до країни

  • 25.12.2020 22:05
  • Dmytro
стамбул трамвай таксим

Туреччина ускладнює правила в’їзду. З понеділка для того, щоб потрапити до країни, іноземці мають пред’явити перед посадкою до літака негативний результат ПЛР-тесту.

З 28 грудня 2020 року всі пасажири, які прибувають до Туреччини з-за кордону повітряним транспортом, а з 30 – наземним, повинні мати негативний результат ПЛР-тесту, зроблений протягом останніх 72 годин до вильоту. Про це зазначається в повідомленнях ReutersTurkish Airlines і міністра охорони здоров’я цієї країни.

Міністр охорони здоров’я Фареттин Коча заявив, що пасажири, які не матимуть негативний результат тесту, не будуть допущені до посадки на літак до Туреччини.

Крім того, він сказав, що пасажири, які вилітають з Великої Британії, Південної Африки та Данії, крім негативного результату тесту, підлягають обов’яковому карантину після прибуття.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей