Друзі, у нас війна. Російська Федерація хоче знищити нашу країну і ми повинні дати відсіч. Сайт «У відпустку» неодмінно відновить свою діяльність після нашої перемоги. Подумаємо про подорожі пізніше. Зараз - всі сили на допомогу українському війську і українському народу. Слава Україні!

МЗС Туреччини: регулярні рейси до України буде відновлено з 1 липня

  • 01.06.2020 18:03
  • Dmytro
Стамбул

Багато хто з нас вже заплутався в різноманітних повідомленнях про відкриття тих чи інших країн світу для туристичних подорожей. Як ніколи раніше, зараз треба вірити в першу чергу офіційним повідомленням.

Туреччина відновить регулярні пасажирські перевезення з Україною з 1 липня поточного року. Про це глава МЗС Туреччини Мевлют Чавушоглу повідомив міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу.

Також він заявив про те, що Туреччина вирішила відкрити свої кордони для іноземних туристів. Тобто можна сподіватися, що, окрім регулярних рейсів, з 1 липня до цієї популярної серед українських туристів країни будуть відновлені і чартерні перельоти.

Туреччина вже підготувала план роботи готелів, залишивши систему All inclusive.

До спалаху Covid-19 регулярні рейси між Україною та Туреччиною виконували декілька авіакомпаній, наприклад, МАУ, Turkish Airlines, Pegasus Airlines.

Загалом, з 1 липня українські туристи, швидше за все, зможуть вирушити в подорож, щонайменше, до Туреччини та Грузії. Нещодавно міністр інфраструктури Владислав Криклій провів переговори з міністром економіки і сталого розвитку Грузії Нателою Турнава. Вона повідомила, що Грузія готова відчинити свої кордони для здійснення регулярних міжнародних рейсів вже з 1 липня.

Бажаєш отримувати повідомлення з новими акційними пропозиціями?

Створи аккаунт і виріш як часто будемо висилати тобі повідомлення. Не висилаємо спаму.

Iдеї подорожей